Ad

Kurallar

1- ) SesliTarif.Com”da  yazilan mesajlardan tamamen yazan misafir  sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı Platformumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2- )T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar platformumuz”daki yorum alanlarına gönderilemez.
3- ) Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)
4- ) Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; SesliTarif.Com  yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
5- )Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.
6- )Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
7- )www.seslitarif.com”da bulunan görsel ve dijital ses tarif materyallerını bilgisayarınıza indirebilirsiniz fakat hiç bir şekilde “sosyal paylaşım platformları dışında” paylaşılamaz dağıtılamaz çoğaltılamaz.

 

Kullanım Şartları

Platform”da bulunan yiyecek , içecek , tarifleri “Özel yemek tarifleri kitapları , ansiklopedileri , dünya mutfağı , ve ülkece tanınan yemek tariflerini içermektedir. Yaptığınız Yemek,İçecek herhangi bir gıda tarifimizden doğacak herhangi bir problemde www.seslitarif.com sorumluluk kabul etmemektedir.

Sesli Tarif  Yönetimi

Share

En Son Tarifler

RSS feed

Populer Tarifler

RSS feed

Tarif Gonder